Genel olarak, bu ay sizin için karışık bir ay olabilir. Sağlıkla ilgili meseleleriniz konusunda dikkatli olmanız gerekebilir.

Genç nesilin, herhangi bir kazaya sebebiyet vermemeleri için dikkatli araba kullanmaları gerekir.

Yaşlı insanlar, özellikle ilk iki hafta boyunca, sağlıklarına daha fazla dikkat etmek zorunda kalabilirler. Bu ay finansal konularınız için şaşırtıcı derecede artışlar olabilir. İşiniz yeni zirvelere ulaşabilir ve çabalarınız için ödüller alabilirsiniz. Rutin Nisan ayında gerçekten her koşul sizin yararınıza olabilir.

20 Nisan’dan sonra kendinizi biraz uyuşuk hissedebilirsiniz. Yine de çalışmalarınızı aksatmayacaksınız. Çalışanlar ilerleme kaydedebilir ve hatta bu ay işletmeler bile gelişebilir. Ayrıca işinizde tanıtım alabilirsiniz.

Çocuklarınızdan memnun kalacaksınız. Onlarla ilgili herhangi bir sorun varsa, bu süre zarfında çözülebilirler. Çocuğunuz başka bir şehirde, eyalette veya ulusta okuyorsa, onlarla görüşme şansını elde edebilirsiniz. Gelişmelerinden oldukça memnun kalacaksınız. Bu ayın son haftasında seyahat etmek zorunda kalırsanız dikkatli olmalısınız.