Kariyeriniz ve işiniz için, bu ayın ilk on altı günü boyunca başarı elde edebilirsiniz, ancak sonraki günlerde bazı sorunlarla karşılaşa-bilirsiniz. Bu ayın başındaki ve sonundaki mali durumunuz için endişelenmeniz gerekmez.

Yatırım faaliyetlerinizin bir sonucu olarak dördüncü hafta boyunca bazı mali sıkışıklığınız olsa da, düzenli gelir kaynaklarınız tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilir. Nisan ayının ikinci ve dördüncü haftalarında endişeli ve stresli hissedebilirsiniz.

Ayrıca, ailenizle olan davranışınız kaba olabilir ve ailenizle küçük şeyler hakkında kavga edebilirsiniz. Bu ayın ikinci ve dördüncü haftalarında çocuklarınızla ilgili konularda endişelenebilirsiniz. İnatçı davranabilirler ve dinlemeyebilirler. Çalışmalarındaki konsantrasyonları da gerginliklerini arttırabilir. Böyle bir durumda, onlara karşı iyi bir anlayışa sahip olmanız gerekebilir.

Gayrimenkulünüzü bu ayın ilk on günü boyunca artırabilirsiniz. Ayrıca eviniz için mücevher satın almak ya da lüks eşya satın almakla ilgili masraflara maruz kalabilirsiniz. Son on gün, mülkle ilgili konularda size olumsuz sonuçlar verebilir.