Bu ay sizin için iniş çıkışlarla dolu olabilir. Kişisel ve profesyonel ilişkilerinizle ilgilenmeniz ve herhangi bir sorunu önlemek için dikkatli olmanız gerekebilir. Başka bir kişi tarafından manipüle edilmemeniz ve işle ilgili kararları ancak durumunuzu ve gereksinimlerinizi mevcut piyasa koşuluyla birlikte analiz ettikten sonra almanız önerilir.

Bu ay dikkatli olduğunuz takdirde işlerinizde ciddi artışlar görebilirsiniz. Gayrimenkulle ilgili herhangi bir işiniz varsa, ilerleme hızı biraz daha yavaş olacaktır. Gereksiz uzun beklemeler canınızı sıkacak oysa ki sadece bir kaç kağıt parçası.

Çalışanlar, üstlerinden destek alabilirler. Bu ay boyunca, finansal konularda iki kez düşünmelisin. Bir yere sıkışmış paranız için endişeli hissedebilirsiniz. Ailenize ve çocuğunuza karşı sorumluluklarınız artabilir. Nisan ayındaki yüksek iş yükü nedeniyle sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekecektir. Öğrenciler bu ay çalışmalarında harika sonuçlar elde edebilirler. Şansınız, bu ayın ortası ve sonraki bölümlerinde size daha çok destek olacaktır.