Fiziksel ve zihinsel sağlığınız için, bu ayın ilk on dokuz günü harika olabilir, oysa kalan günlerde ihtiyatlı olmanız gerekebilir. Verimliliğiniz artabilir, işinizde ilerleme ve başarı elde edebilirsiniz. Çalışanlar için, Nisan ayının ilk on günü şaşırtıcı olabilir, ancak sonraki günler bu kadar mükemmel olmayabilir. İşadamları 16 Nisan’a kadar olan süreyi kendi lehlerine bulabilirler.

Finansallarınız için bu ay ortalamada kalabilir, geliriniz 19 Nisan’a kadar artabilir ve bundan sonra da bir miktar düşüş görebilirsiniz. Bu ayın ilk yarısında ailenizde büyük neşe ve mutluluğa tanık olabilirsiniz, ancak ikinci yarısı tam tersi olabilir. Çocuğunuzun eğitimi, sağlığı ve kariyeri ile ilgili konular, bu ayın ilk ve son on günü boyunca size olumlu sonuçlar verebilir.

Servetiniz ve mülkünüz için, birinci, ikinci ve dördüncü haftalarda olumlu sonuçlar alabilirsiniz, haftanın geri kalanı ise size zorlu bir zaman geçirtebilir. Öğrenciler için Nisan ayının başı ve sonu, çalışmaları için olumlu sonuçlar doğurabilir.