Koç Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Koç; bugün performansının devamlılığı adına çok çalışman gerektiğini hissederek işlerinde ciddiyete önem verebilirsin. Fakat artan sorumluluklarına ek olarak otorite figürleri üzerinde baskı yaratıyor olabilir. Gün içinde yersiz endişelere dikkat ederken; sabırsız davranmamaya da özen göstermelisin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Boğa; akademik konularla alakalı vermiş olduğun kararlar veya daha öncesinde yaptığın ve beklediğin işler için güzel geri bildirimler alabilirsin. Geleceğin ve eğitimin için yapmak istediğin seyahatlerde partnerinin de desteğini alarak yola koyulabilirsin. Fiziksel görüntün ve sağlığın için yeni programlar yapabilirsin.


İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sevgili İkizler; finansal durumun ve gelir gider dengeni kontrol altına almaya başlamışken; kaynakları paylaşma konusunda dikkat etmen gereken yerler olabilir. Dosyalar, evraklarla ilgili işlerini tekrar tekrar kontrol etmeden hüküm vermemeli, araştırmanı çok geniş kapsamlı tutmalısın.


Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Yengeç; ilişkinde meydana gelmiş olan sorunları çözmek için sessiz bir ortam ararken; gerçekliğe döndüğün anda birlikteliğindeki sorunların çözüme kavuştuğunu fark edeceksin. Empati eşiğini yükselttiğin ve anlamaya başladığın anda işler yolu girmeye başlayacaktır.


Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Aslan; bugün kendini psikolojik olarak gergin ve yorgun hissedebilirsin. Daha önce meydana gelmiş bir olaya veya çevrendeki bazı insanların sözlerine karşı fazla duyarlı olabileceğinden kalbinin kırıldığını hissedebilirsin. Gününü daha çok dinlenmek veya kendini dinlemek için kullanman akıllıca olabilir.


Başak Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Başak; aşk hayatının hareketlendiği ve kalıcı adımlar için girişim aşamasında olduğun bir gündesin. Her açıdan oldukça şanslı bir gün de olduğunu bilmeli; isteklerini ve arzularını dile getirmekten korkmamalısın. Partnerinle arandaki sorunları çözüme kavuşturduktan sonra planlarını devreye sokmayı düşünebilirsin.


Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Terazi; ailevi konularda ve gayrimenkulle ilgili işlerde yaşanan gelişmeler olumlu sonuçlanabilir. Ev içi dekorasyon değişiklikleri yapmak isteyebilir ve geçtiğin günlerde fazla çalışmanın vermiş olduğu yoğunluktan ötürü aile bireylerinden aldığın sitemli sözler yüzünden gününü onlara ayırmak isteyebilirsin.


Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Akrep; bugün oldukça dikkat çekici olabilir ve bu yönünü sosyalleşerek; bulunduğun ortamdaki insanlarla kurduğun iletişim bağlarıyla konuşmaları kendi lehine çevirebilirsin. Çalışma ve özel hayatında istediğin gelişmelerin olması mümkün. Yüksek eğitim ve yolculuklarla ilgili konular gündem olabilir.


Yay Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Yay; parasal değerlerinle alakalı düşünceli bir günde olabilirsin. Kaynaklarını artırmak için işinle ilgili değişiklikler üzerine yoğunlaşırken; ciddi kararlar almak adına hazırlıklar yapmak isteyebilirsin. Ailenden de alabileceğin destekle girişimlerin ve kararların için dönüşüme hazırlıklı olabilirsin.


Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Oğlak; her konuda kendine güveniyor ve her sorunun üstesinden gelmek için hazırda bekliyor olabilirsin. Aşk hayatında yolunda gitmeyen durumların düzeldiği, işinde başarıyı elde ettiğin ve sağlığın açısından oldukça zinde olabileceğin bir gündesin. Burcunda ilerleyen Ay; dönüşmesini istediğin her konuda seni destekleyecektir.


Kova Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Kova; güne motivasyon olarak oldukça düşük başlayabilir ve psikolojik olarak kendini yorgun hissedebilirsin. Geçmişte olmuş ama kafanı kurcalayan meselelerde kendini suçladıkça enerjini daha da aşağıya çekmen seni mutsuz edecektir. Sağlığınla alakalı dikkat etmen gereken bir zamandasın.


Balık Burcu Günlük Burç Yorumu


Sevgili Balık; mutluluğuna gölge düşürmediğin ve motivasyonunu kaybetmediğin bir gündesin. Aşk hayatında oluşabilecek hareketlenmeyle; birinden hoşlanabilir veya hali hazırda olan ilişkinde yeni adımlar atabilirsin. Akşam saatlerinde de evinde oturmak yerine dışarı çıkıp sosyalleşebileceğin uygun zamanlar olduğunu bilmelisin.