1 Şubat Koç Burcu Yorumları İş hayatınızla ilgili önemli kararların alınacağı bir döneme girebilirsiniz. Uzun bir süredir gelişiminiz için uğraşıyorsunuz ve sonunda hedeflerinize adım adım yaklaşıyorsunuz. Yine de dikkatli olun. Aşk hayatınızda bazı sürprizler yaşanabilir.


1 Şubat Boğa Burcu Yorumları Son zamanlarda boş vermiş ve kırılgan bir haliniz var. Ancak şimdiye kadar girişken ve kendinizden emin tavırlarınız sizin hakkınızda şüphe oluşmasına neden oluyor. Büyük fırsatları yakalayarak kendinizi kanıtladınız. Ayağa kalkın ve isteklerini almanın zamanı geldi.


1 Şubat İkizler Burcu Yorumları Çevrenizdeki insanlara karşı takındığınız samimi ve içten tavırlarınızın bir süredir suiistimal edildiğini düşünüyorsunuz. Bazı insanların istediği şekilde olmak zorunda değilsiniz. Gözünüz açık kalsın ve manevi olarak bağımsız birisi olduğunuzu hatırlamalısınız. Akşam vakitlerinde beklenmedik bir ziyaret sizi mutlu edebilir.

1 Şubat Yengeç Burcu Yorumları Yaratıcı ve iyi fikirleri olan birisisiniz. Bunları düşünerek daha akıllı ve herkesi şaşırtacak hamleler yapabilirsiniz. Kariyeriniz anlamında büyük fırsatların eşiğindesiniz. Aşk hayatınızdaki sorunların çözülmesi için biraz daha zamana ihtiyacınız var.

1 Şubat Aslan Burcu Yorumları Girişimleriniz amaçsız yollara saptı ve bunların size sonuç getirmeyeceğinin farkına varmalısınız. Bu şekilde devam ederseniz yeni şeyler için gücünüz kalmayacak ve pes etmeniz an meselesi olacak. Olayları bir süreliğine kendi akışına bırakın. Başka şeylere odaklanmaya çalışın.

1 Şubat Başak Burcu Yorumları Kariyer anlamında çok doğru yolda olduğunuzu düşünüyorsunuz. Cesaretiniz ve özgüveniniz bu ortamın oluşmasını sağladı. Bazı aksiliklere karşı amacınızı gerçekleştirmeye yetecek kadar vakit ayırmadığınızı gözden geçirmelisiniz. Harcamalar konusunda dikkatli olmalısınız.

1 Şubat Terazi Burcu Yorumları Son günlerde aldığınız bazı kararlar hedeflerinize emin adımlarla yaklaşmanızı sağladı. Fakat yakınlarınızla olan ilişkilerinizin kopması beklemediğiniz bir durumdu. Bundan dolayı başarılarınızdan çok fazla haz duymuyorsunuz. Bu durum size ters. Yakınlarınızla bazı şeyleri açık bir şekilde masaya yatırmalısınız.

1 Şubat Akrep Burcu Yorumları Aşk hayatınızda hemen her şey yoluna girmeye başladı. Dürüst ve tutarlı tavırlarınız bu ortamı sağladı. Sezgileriniz sizi destekliyorsa, bildiğiniz yoldan dönmeyin. Ekonomik olarak fazla düşünmenize gerek yok. Her şey yavaş bir şekilde güzelleşiyor.

1 Şubat Yay Burcu Yorumları Tam anlamıyla özgür olmaya çok yakın olduğunuzun farkındasınız. Kendinizi yeniden dünyaya gelmiş gibi hissedeceksiniz. Güzel şeylere bu kadar yakınken cesaretinizden geri adım atmayın. Doğru adımlarla kazanan siz olacaksınız.

1 Şubat Oğlak Burcu Yorumları Bu aralar iş hayatınızda kendinizi çok fazla yıprattınız ve artık sonuçlarını almak istiyorsunuz. Bir şeyleri hızlı elde etmek durumunuzu bozabilir. Sabırlı ve sakin kalarak, olayların size gelmesini bekleyin. Aşk hayatınızda aradığınız aşkı buldunuz, ancak fazla tedirgin olmanız karşı tarafı zora sokabilir. Dikkatli olun.

1 Şubat Kova Burcu Yorumları Yeni bir başlangıç yaptınız ve hayatınızın dinamik ve otoriter dönemi başlıyor. Bütün sorumluluklarınızı yüklenerek karar almanız gereken bir zamandasınız. İyimserliğinizi kaybetmeyin ve inancınızı kanıtlayın. Bu davranışla başarı sizinle olacaktır.

1 Şubat Balık Burcu Yorumları Son günlerde özel hayatınız gayet huzurlu ve mutlu zamanlar yaşıyorsunuz. Özellikle iş hayatınızdaki başarılar çevrenizdeki herkesin takdirini kazanıyor. Arkanızdan konuşulan şeylere çok fazla takmayın. Başarılar yanında kıskançlığı da getirir bunu unutmayın.