Koç: Yaptığın her davranışla gözler önünde olduğun bir gündesin. Bu davranışları sergilediğin sırada patavatsız bir profil çizmemeye dikkat etmelisin. Kelimelerin sandığından daha kıymetli ve önemli.

Boğa: Beklediğinden daha aktif bir güne merhaba diyorsun. Düşündüklerini içinde tutmak yerine söylemekten yanasın. Yakın çevrenden bu konu hakkında belli eleştiriler alabilirsin.


İkizler: İşler istediğin gibi gitmeyebilir. Bir süredir sosyal hayatında yaşadığın aksaklıklar yaptığın planlarda da etkisini tüm gücüyle gösterebilir. Duygusallığının arttığını hissediyorsun.

Yengeç: Derin düşüncelerinin kendini gösteriyor. Özel sektörde çalışan bir Yengeç burcuysan, elindeki imkanları tekrardan gözden geçirebilirsin. Arada kaldığın konularda karara varıyorsun. İlişkinde yapıcı bir gün seni bekliyor.


Aslan: Geçmişte seni çok üzen bir arkadaşın hakkında haber almak seni heyecanlandırsa da geçmişi sana hatırlatıyor olması seni düşündürebilir. Hayatınla ilgili yeni planlar yapmak isteyeceksin.


Başak: Şansının yaver gittiği bir gün… Eğitim ya da iş alanında önüne beklenmedik fırsatlar gelebilir. Güvendiğin insanlardan fikir ve destek almak sana çok iyi geliyor.


Terazi: Gün içinde aldığın kararlardan emin olmadan hiçbir işe girişmek istemeyeceksin. Sabrın konusunda sınava girebilirsin. Yakın arkadaşlarının hırsları onlara karşı olan düşüncelerini değiştirebilir.


Akrep: Önüne gelen fırsatları mantıklı bir şekilde değerlendirmelisin. Önceden tepmiş olduğun fırsatlar tekrardan karşına çıkabilir. Aklındakileri somuta çevirmek için adım atmalısın. Saçlarında yapacağın değişiklik dikkat çekecek.

Yay: Sorumlulukların ve sosyal yaşantın arasında ikilemde kaldığın bir gündesin. Hem kariyerinde hem de sosyal hayatında ihmal ettiğin şeyler olduğunu bilmek seni üzüyor. Ailenle kuracağın diyalog içine su serpecek.Oğlak: Duygularının etkisinde kalmak seni sandığından daha çok etkiliyor. Yapman gereken sorumlulukları göz ardı etmek senin için mantıklı bir hamle olmayacak. Çocukların varsa, onları hayata hazırlamak adına sorumluluklar verebilirsin.


Kova: Yaşantının her anında sorgulayıcı bir tavır takınmak sana yakın olan insanları rahatsız edebilir. Hayatı biraz olsun akışına bırakmaya ve dert etmemeye ne dersin? Hayallerin için adım atmaya başlayabilirsin.


Balık: Hayatında bir değişim yapmak istiyorsun. Bu değişime ilk önce kendinden ve korkularından başlamalısın. Kendini ifade ederken kurduğun cümleler farklı algılanmana sebep olabilir. Kendini ifade ederken daha yapıcı bir dil kullanmalısın.