7 Aralık 2020 Pazartesi Koç Günlük Burç Yorumları
İş hayatında yeni arayışlar içerisindesiniz. Yeni iş bulana kadar ani hareketler yapmamalısınız. Aşk hayatında ise yenilikler var.

7 Aralık 2020 Pazartesi Boğa Burcu Yorumları

Mantığınıza çevrenizdeki birçok insan hayran, aklınızı kullanmanız sizi zirvede yapıyor. Özel hayatınızda geleceği planlamanın tam vakti. Yeni yıl yeni güzellikler getirecek.

7 Aralık 2020 Pazartesi İkizler Burcu Yorumları

Aşk hayatınızda nazara geleceksiniz, yaşadıklarınızı herkesle paylaşmamalısınız. İşinizdeki tempo artacak ve yorulacaksınız. Ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız.

7 Aralık 2020 Pazartesi Yengeç Burç Yorumları

İş hayatında büyük başarılar elde edeceksiniz fakat aşk hayatınızda da bu başarıları elde etmek biraz zor olacak. Elinize geçen fırsatları değerlendirmek konusunda geç kalıyorsunuz.

7 Aralık 2020 Pazartesi Aslan Burç yorumları

Birçok planınız var fakat hepsini erteliyorsunuz, artık erteleme kelimesini hayatınızdan kaldırın. İşinizdeki olumsuzlukları aşk hayatınıza yansıtmayın. Partnerinizle konuşmalar halindesiniz ve mutluluk ya da ayrılık kararı alabilirsiniz. Beklediğiniz para gecikebilir.

7 Aralık 2020 Pazartesi Başak Burç yorumları
Hayal gücünüz fazlasıyla sınırsız, hayal kurarken aklınızı kullanmalısınız. Unutmayın gerçekleşecek hayaller kurarsanız başarıya ulaşabilirsiniz. Para konusunda bugünlerde hareketlilik yaşayacaksınız. Tartışmalar yaşamaktan uzaklaşın.

7 Aralık 2020 Pazartesi Terazi Burç Yorumları

Maddi alanda yatırımlar yapacaksınız, kendinizi sağlama alacaksınız. Geçmişteki olayları hatırlayacaksınız ve uzun zamandır görüşmediğiniz dostlarınızla konuşmak isteyeceksiniz. Özel hayatınızda problemler yaşanabilir, partnerinizle aranıza soğukluk girebilir.

7 Aralık 2020 Pazartesi Akrep Burç Yorumları

Aşk hayatınızda bugün alacağınız haberlerle beraber hareketlilik yaşanacak. Aşk hayatında eskiden yaptığınız hataları yapmayacaksınız.
İşinizi severek yapmanız daha büyük başarıları getirecek.

7 Aralık 2020 Pazartesi Yay Burcu Yorumları

Bugün alacağınız kararlar iş hayatınızı huzursuz edecek. Maddi anlamda beklentileriniz arttı fakat bu beklentileri ertelemeniz gerekmektedir. Aşk hayatında tartışmalar yaşamamak için sakin kalmalısınız.

7 Aralık 2020 Pazartesi Oğlak Burç Yorumları

Bugünlerde başarı grafiğiniz yükselecek. Aşk ve iş hayatında şans sizden yana. Özel hayatınızda takıntılarınızdan vazgeçmelisiniz. Mutluluk için kafanızı rahatlatmalısınız. Kaybeden siz olmayın.

7 Aralık 2020 Pazartesi Kova Burç Yorumları

Aşk hayatınız bugünlerde hareketleniyor ve duygularınızı serbest bırakıyorsunuz. Uyumlu bir birliktelik yaşayabilirsiniz. Bu hafta içerisinde yeni ve güzel haberler alabilirsiniz.

7 Aralık 2020 Pazartesi Balık Burç Yorumları

Karamsar bir hayatınız var, doğayla barışın ve psikolojik bunalımınızı kendinizle yüzleşerek aşabilirsiniz. Yeni başlayacağınız ya da başladığınız ilişkileriniz hüsranla sonuçlanabilir.