Çukur’da Sena ölecek mi? Dilan Çiçek Deniz Çukur dizisinden ayrılıyor mu?

Çukur'da seyirciyi şoke eden bir ayrılık olacağı iddia edildi. Sena Koçovalı'ya hayat veren Dilan Çiçek Deniz'in Çukur'a veda etmesi bekleniyor.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil ve Dilan Çiçek Deniz’in yer aldığı Çukur’dan Sena rolünü oynayan Dilan Çiçek Deniz ayrılıyor. Mahsun karakteri tarafından kaçırılan ve Çarpışma dizisinden Veli’nin bulmak için uğraştığı Sena’nın diziye ölerek veda etmesi bekleniyor.


Kaynak: Mynet

Dilan Çiçek Deniz’in oynadığı karakter için vefat ettiğini belirten bir görsel hazırlandığı da ortaya çıktı. Ayrıca Çukur setinde gizlice çekilmiş ve sosyal medyada yayılan görüntüler de iddiaları güçlendirdi.
ÇETO VEDA ETMİŞTİ

Çukur’a geçtiğimiz bölümlerde Hare Sürel, Tansu Biçer ve Serhat Özcan katılmış Çeto karakterine hayat veren Erkan Avcı ise kadrodan ayrılmıştı.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ KİMDİR?

28 Şubat 1995 yılında Sivas’ta doğan 23 yaşındaki Dilan Çiçek Deniz, lise yıllarında 3 yıl boyunca tiyatro eğitimi aldı ve 17 yaşındayken katıldığı Liselerarası Tiyatro Yarışması'nda ödül kazandı. Ege Üniversitesi Turizm Rehberliği'nden öğrenim görürken asıl istediği bölüm olan Karşılaştırmalı Edebiyat sınavlarına girerek geçiş yaptı. Annesi ve babası öğretmen olan ve modellik de yapan Dilan Çiçek Deniz, 2014 yılında düzenlenen Elidor Miss Turkey güzellik yarışmasına katılmıştır. Yarışmada 2. olan Dilan Çiçek Deniz, Türkiye’yi 2015 yılında Miami’de düzenlenen kainat güzellik yarışmasında temsil etmiştir.Dilan Çiçek Deniz Türkiye'yi uluslararası birçok yarışmada temsil etti.

Deniz, ilk olarak 2015 yılında “Tatlı Küçük Yalanlar” dizisinde Ebru rolünde kamera karşısına geçti. Daha sonra “Güneşin Kızları” dizisinde Elif karakterine hayat verdi. 2016-2017 döneminde “Bodrum Masalı” dizisinde Su Ergüven karakterini canlandıran Deniz, son olarak “Çukur” dizisinde Sena karakterini canlandırmaya devam etmektedir. 1.80 metre boyunda, ve 55 kilo olan Dilan Çiçek Deniz Kova burcudur.

Dilan Çiçek Deniz’in rol aldığı diziler

Çukur (Sena) – 2017-2018
Bodrum Masalı (Su Ergüven) – 2016 – 2017
Güneşin Kızları (Elif) – 2015