Öncelikle herkese selamlar, 06 Mart 2018 yılında çıktığımız Muhabbet.org yolculuğumuz bitmeyen enerjimizle devam ediyor.

Geçirdiğimiz bu süre zarfında gerek IRC, gerek SOHBET ve son olarak OKEY sektöründe yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır. Şahsen benim ''DonjuaN'' olarak her daim özgün olduğumu geçmişte GEVEZE(net) domaini ile yaptıklarımızı bazılarınız hatırlar bazılarınız ise duymuştur. Ben IRC ve Internet alemine 1997 yılında merhaba dedim o yıllarda websitesi yapmaya 1999 yılında ise Conferenceroom ile ilk IRC Serverimizi açmıştık(deneme amaclı). Eski arkadaşlarım, yoldaşlarım benim dönüşümle beraber birer, birer gelmeye devam ediyor.. Onlara da buradan bana olan inançları için ayrıca teşekkür ediyorum teker, teker rumuz/isim verme ihtiyacı görmüyor ve desteklerini esirgemedikleri için şükranlarımı sunuyorum.

Bizlerin amacı IRC/SOHBET sektöründen maddi kazanç sağlamak degil, tutkudur. Bizim için maddiyatın önüne geçen bir TUTKU olmuştur IRCd. Kadro olarak bir çoğumuzun real olarak iş yerleri bulunmaktadır dolayısı ile işimiz internet değildir. Hobi/tutku olarak başladığımız bu serüvende geçen zamanda başarılarımızın geçmişin verdiği tecrübe ile alakalı olduğunu düşünüyorum. Yaptığımız işler ortadadır! Pandeminin de verdiği boş zaman ile daha fazla ilgilenme imkanı bulabildik ve ortaya bir OKEY projesi çıktı.

Son projemiz www.MuhabbetOkey.com Şuan için test aşamasındadır girip oynayabilirsiniz! Yapılan bir çok saldırılara/engellemelere rağmen durmayacağız. Başarının anahtarı önce İSTEMEKTİR derdi rahmetli babam ve biz bunu İSTİYORUZ. Başarıya ulaşırken çıktığımız merdivenlerde birazcık sorun, problem, pürüzlerle karşılassakta bu engelleri aşmak için maddi/manevi/hukuki gücümüzün el verdiğince durmayacağımızı bilmenizi isterim. Herkesi sevgi ve MUHABBET ile selamlıyorum..


Saygılar ;

DonjuaN (Burak)

Root of the Muhabbet

Not: Okey projemizi testlerimizin ardından satışa sunacağız.