MachineGames tarafından geliştirilen Wolfenstein serisinin son oyunu Youngblood'ın yayınlanma tarihi, bugün yapılan açıklamayla 26 Temmuz olarak duyuruldu.

Geçtiğimiz senenin Haziran ayında düzenlenen E3 oyun fuarında duyurulan Wolfenstein: Youngblood’ın yayıncısı Bethesda Softworks, oyunun yayınlanma tarihini 26 Temmuz olarak açıkladı.Yalnızca oyunun yayınlanma tarihini açıklamakla kalmayan şirket, oyunun 'co-op' oynanışıyla ilgili de çeşitli bilgiler verdi. Açıklanan özellikler arasından oyunun delüks sürümünü alan oyuncuların bir arkadaşını Buddy Pass ücreti ödemeksizin oyuna davet edebilme özelliği oldukça dikkat çekici. Delüks sürümüne sahip kişi tarafından belirlenen oyuncu oyunu indirdikten sonra istediği gibi oynayabiliyor. Elbette delüks sürümün sahibiyle oynadıkları sürece.

Delüks sürüm, aynı zamanda Cyborg Skin Pack’in bir parçası olarak bir dizi kozmetik eşyayla birlikte geliyor. Oyunun herhangi bir sürümünü ön siparişle alanlar ise Legacy Pack adlı kozmetik eşyaların sahibi oluyor. Bu sürümlere dair herhangi bir fiyatlandırma henüz açıklanmış değil.

Wolfenstein: Youngblood PS4, Xbox One, PC ve Nintendo Switch platformlarına geleceğini de ekleyelim.