Kemal Sunal'ın 75. doğum günü tüm sevenleri tarafından kutlanıyor. Aslında 10 Kasım günü doğan Kemal Sunal'ın doğum günü 11 Kasım'da kutlanıyor.


"ATAMIN VEFAT ETTİĞİ GÜNDE DOĞUM GÜNÜ KUTLAYAMAM"
Kemal Sunal bunun nedenini ise, "Aslında 10 Kasım doğumluyum ama Atam'ın vefat ettiği günde doğum günü kutlayamam, sevinemem, gülemem. 11 Kasım doğum günümdür" sözleriyle açıklamıştır.

Toplumun hemen her kesiminin gönlünde yer edinen Kemal Sunal'ın doğum gününde eşi Gül Sunal ve kızı Ezo Sunal, sosyal medya hesaplarında paylaşımlarda bulundu.

"İYİ Kİ BİZ SENİNLE YAŞAMA ŞANSI ELDE ETMİŞİZ"

Gül Sunal, sosyal medya hesabından eşi ve çocuklarının fotoğrafını, "Kemalciğim iyi ki doğmuşsun ve iyi ki biz seninle yaşama şansını elde etmişiz. Kısa ama her anını en iyi şekilde değerlendirerek yaşamak... Ne mutlu sana... Her yıl olduğu gibi çocuklarımızla ve sevenlerinle kutluyoruz, gurur ve giderek artan bir sevgiyle..." notuyla yayınladı.Sunal'ın kızı Ezo Sunal ise, babasıyla karelerini sosyal medya hesabından, şu notu düşerek yayınladı:

"BU MUHTEŞEM BİR SEVGİ"

Bugün 11 Kasım... Kemal Sunal’ın doğum günü. Ne kadar güzel bir gün. Bu fotoğraftaki gibi yanaklarından öperek kutlamak çok isterdim ama 19 yıl sonra hala bütün Türkiye birlikte kutluyoruz doğum gününü. Bu muhteşem bir sevgi... İyi ki doğmuş Kemal Sunal...