İddialı Komedi "Fırıncının Karısı" Yakında Sinemalarda


Fırıncının Karısı filminin çekimleri tamamlandı.


Büşra Pekin ve Alper Kul'un başrolünü üstlendiği komedi türündeki "Fırıncının Karısı" filminin çekimlerinin tamamlandığı resmi olarak duyuruldu. Film, vizyon tarihi için gün saymayı sürdürüyor. Murat Onbul'ın yönetmen ve senaristi olduğu "Fırıncının Karısı", Eylül ayı içerisinde izleyicileriyle buluşacak.

Eğlenceli hikayesiyle merakla beklenen Fırıncının Karısı filminin konusu ise şöyle: Fırıncının Karısı, hareketlerinden şüphelendiği kocasını takip etmeye karar veren genç bir kadının hikayesini konu ediniyor. Naif bir kadın olan Ferdane’nin, kocası fırıncı Mustafa ile sıradan bir yaşamı vardır. Maskülen ve kıskanç bir adam olan Mustafa’nın davranışlarına alışan Ferdane, bir süre sonra beklemediği durumlarla karşı karşıya kalır. Kocasında büyük değişiklikler fark eden Ferdane, bunun geçici bir şey olduğunu düşünse de işler pek de onun düşlediği gibi değildir. Olduğunun tam aksi davranışlar sergileyen Mustafa’nın bu hali Ferdane’yi büyük bir meraka sürükler. Kocasındaki değişimin nedenini öğrenmek isteyen Ferdane, Mustafa’yı takip etmeye karar verir. Kendisine yardım etmesi için kardeşi Ramazan’ı da yanına alan Ferdana, kocasını peşine düşer. Bu sırada, İsmail’in kötürüm ablası, kızı Hacer ve büyücü “Vahdi Dede”nin de olaya karışması işlerin daha da karışık bir hal almasına neden olur. Tüm bu kargaşaya neden olan olayın açığa çıkmasıyla Mustafa, Ferdane ve Ramazan, kendilerini büyük bir maceranın içinde bulur.

Komedi türündeki Fırıncının Karısı'nın başrolünde şimdilerde Nurgül Yeşilçay ile birlikte rol alacağı Mahalleden Arkadaşlar filminin hazırlıklarını sürdüren Alper Kul ve Kolonya Cumhuriyeti, Tatlım Tatlım, Benim Adım Feridun, İtirazım Var, Annem Uyurken gibi yapımlardan tanıdığımız Büşra Pekin yer alıyor. Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Düğün Dernek, İşler Güçler gibi yapımlardan tanıdığımız Korhan Herduran, son olarak Aykut Enişte'de izlediğimiz Ferdi Sancar, Kıvanç Sezer imzalı Küçük Şeyler filminde rol almış olan Seda Türkmen, Borç, Dört Köşe, Neden Tarkovski Olamıyorum gibi yapımlardan tanıdığımız Beyti Engin ve Hayat Ağacı, Küçük Esnaf gibi yapımlarda rol alan Ayça Koptur bulunuyor.

Fırıncının Karısı filminin izleyicileriyle 27 Eylül tarihinde sinemalarda buluşması bekleniyor.