Google AdSense, her ölçekteki web sitesi yayıncılarının web sitelerinde hedeflenmiş, herhangi bir engellemeye yol açmayan Google reklamları göstererek para kazanmalarını sağlayan hızlı ve kolay bir yoldur. AdSense, arama sonuçları sayfalarında Google reklamlarını göstererek para kazanırken, aynı zamanda sitenizin kullanıcılarına Google arama hizmeti sunmanızı da sağlar.
Reklam türüne bağlı olarak, kullanıcılar web sitenizi ziyaret ettiğinde ve sayfalarınızdaki reklamları tıkladığında veya görüntülediğinde para kazanırsınız. AdSense'le para kazanmayla ilgili daha fazla bilgi edinin.
AdSense ücretsiz olduğu için denemenizi öneririz. Bir web siteniz varsa ve program politikalarımız ile uygunluk kriterlerimize uyuyorsanız, çevrimiçi başvuru formumuzu doldurmanız yeterlidir.
Başvurunuzu inceleyeceğiz ve aldığımız başvuruların hacmine bağlı olarak, yaklaşık bir hafta içinde size e-posta ile geri döneceğiz. Programa kabul edilirseniz, yeni hesabınızda oturum açabilir ve reklamlarınızı web sayfalarınızda gösterecek olan HTML kodunu alabilirsiniz.