Tangocu sakatlığını tamamen atlattı. Bir süredir takımdan ayrı olarak çalışan Jose Sosa'nın durumu merak ediliyordu.

Arjantinli futbolcu dün 1461 Trabzon ile oynanan hazırlık karşılaşmasında forma giydi. Problemleri geride bırakan 33 yaşındaki yıldızın, Antalyaspor ile oynanacak mücadelede görev almasında bir sakınca olmadığı kaydedildi. 1461 Trabzon'a karşı etkili bir oyun sergileyen Sosa, Antalyaspor maçında da teknik direktör Ünal Karaman'ın en büyük kozlarından olacak.

YUSUF'U TROLLEDILER

Abdülkadir Ömür ve Abdulkadir Parmak, takım arkadaşları Yusuf Yazıcı'ya takılmadan edemiyorlar. İki isim yeni araba alan Yusuf'u rahat bırakmıyor. Abdulkadir Parmak ve Abdülkadir Ömür, Yusuf Yazıcı'dan arabasının camını açmasını istedi. Trabzonspor'un geleceği olan 3 futbolcu arasında keyifli bir sohbet döndü. Yusuf Yazıcı da bu anları kaydederek sosyal medya hesabına yükledi.

O BİR EFSANE

Genç nesillerin onu izlememiş olması büyük eksiklik. Trabzonspor'un teknik direktörü Ünal Karaman bir dönem oynadığı futbolla Avrupa'yı titrediyordu. Tarihi Lyon maçında Fransız spiker, Karaman topu aldığında "Eyvah! Yine o esmer çocuk" diye bağırıyordu.

MOTİVE EDİYOR

Ünal Karaman, Antalya maçı öncesi oyuncularıyla motivasyon konuşmaları gerçekleştiriyor. Uzun arada öğrencilerinin konsantrasyonlarını kaybetmelerini istemeyen başarılı hoca "Araya girmeden önce iyiydik. Ara sonrası aynı performansı bekliyorum" dedi.Sporx